Důležité info

K cestě na Kraví horu použijte výhradně městskou hromadnou dopravu. V okolí parku není možné zaparkovat! Kudy k nám? Respektujte prosím dopravní značení a pokyny pořadatelů.

Modely jsou v parku na Kraví hoře vystavovány za příznivého počasí od úterý 1. srpna do úterý 8. srpna vždy od 14.00 do 23.30.

Instalaci může ohrozit silný nárazový vítr nebo hustý déšť, proto si před cestou na těchto stránkách nebo www.hvezdarna.cz ověřte aktuální situaci. Někdy nafukujeme dříve, jindy později, situace se může změnit z hodiny na hodinu a není v našich silách to ovlivnit.

Akce se koná ve veřejně přístupném parku, můžete tedy přijít i se svými pejsky.

Na festival může přijít skutečně hodně lidí, rodiče, dejte pozor na svoje ratolesti a domluvte se, že se třeba potkáte u některého z modelů.

Vystavena je Temnalóna s Terralónou (noční a denní podoba planety Země), Lunalón (tj. Měsíc), Marsmeloun (Mars) a Heliosféra (Slunce).

Každý večer ve 20:00 je v parku u modelů připraveno krátké povídání. Každý večer od 21.00 promítá letní kino s vesmírnou duší. Zalistujte v Programu festivalu.

Každé odpoledne a podvečer nabízí digitárium celou řadu pořadů pro malé i velké. Program najdete na www.hvezdarna.cz, pouze tyto pořady jsou placené, vše ostatní je zdarma.

Na hvězdárně najdete jak automaty s jednoduchým občerstvením, tak volně přístupné toalety.

V okolí je celá řada dobrých i špatných restaurací – doporučit můžeme Monte Bú. A je tu také samoobsluha Brněnka.

Odpadky prosím vyhazujte do připravených mobilních košů nebo si je odneste domů.